Blog

Ceremonia ślubna Anieli i Dawida

  |   Zdjęcia ślubne

Ceremonia ślubna Młodej Pary odbyła się w kwietniu. A jak wiadomo, kwiecień plecień, bo przeplata.... U Anieli i Dawida zdecydowanie dominowało lato, zarówno podczas ślubu, jak i sesji plenerowej. Zaczęliśmy zdjęcia w Nowej Soli, podczas przygotowań Dawida w Nadodrzańskim Dworze, stosunkowo nowym, eleganckim hotelu w którym dominuje biel. Zdecydowanie jest to idealna przestrzeń dla osób planujących wesele w jasnych tonacjach. Dołóżmy do tego profesjonalną obsługę i świetną lokalizację i mamy idealny obiekt na przyjęcie ślubne.

Fotografia ślubna jest połączeniem wielu dziedzin fotografii. Fotografując reportaż ślubny trzeba zrobić ujmujący portret, dostrzec detale architektoniczne, opanować dużą grupę osób przy fotografiach rodzinnych i grupowych, a przy tym zachować opanowanie w sytuacjach pełnych emocji i do tego nadążyć ze zdjęciami w dynamicznych sytuacjach – szczególnie na weselu, podczas tańca. I tak właśnie było tutaj.

Przygotowania Panny Młodej miały miejsce w Nowym Miasteczku, nieopodal Nowej Soli. Aniela stanęła w drzwiach... Misternie upięty kok, usta w najmodniejszym kolorze tego sezonu, księżniczkowa suknia ślubna???..... Nic z tych rzeczy!!!! Wyglądała jak anioł w najczystszej postaci. Zwiewna, delikatna i kobieca.... po prostu cudowna!

Ceremonia ślubna odbyła się w lokalnym kościółku, udekorowanym drewnianymi detalami pomysłu Anieli.

A na zdjęcia plenerowe pojechaliśmy do pasieki. Uwielbiamy zdjęcia w takich klimatach. Cudownie kwitnące jabłonie, pracowite pszczoły, dużo zieleni i Oni. Wysłuchaliśmy opowieści pszczelarza, dowiadując się przy tym, że dziewicy pszczoła nie użądli. Ciekawa sprawa... Aniela i Dawid byli dwa dni po ślubie i żadna pszczoła ich nie użądliła. Moją żonę użądliła jedna, a mnie... sześć!!! Ale to nie jest tak jak myślicie.... :)

  • Ceremonia: Kościół pw. Opatrzności Bożej w Nowym Miasteczku
  • Wesele: Nadodrzański Dwór w Nowej Soli
  • Oprawa Muzyczna: Zespół Gramofon