Blog

Dzień ślubu Kasi i Przemka

  |   Zdjęcia ślubne

Dzień ślubu Kasi i Przemka pamiętam, jakby to było wczoraj. Młodzi wybrali sierpniową środę na swoją ceremonię ślubną. Panna Młoda wraz z córeczką czekały w rodzinnym domu w Nowej Soli na Przemka – najważniejszego faceta w ich życiu. Lubię fotografować tę chwilę i te emocje, gdy Młodzi widzą się po raz pierwszy tego dnia. Pamiętam suknię Kasi i wianek Emilki, wzruszenie towarzyszące wszystkim podczas błogosławieństwa, gdy łza kręci się w oku i fotografujesz niemal na oślep. Pamiętam przepiękne dekoracje w nowosolskim Kościele Św. Antoniego i wreszcie doniosłą chwilę przysięgi małżeńskiej i Emilkę podającą rodzicom obrączki. Zdjęcia z ceremonii ślubnej są wyjątkowe, niepowtarzalne, prawdziwe.

Przyjęcie weselne Młodzi zorganizowali kameralnie, w gronie najbliższej rodziny, bez fotografa. Było tylko kilka rodzinnych zdjęć z najbliższymi.

W końcu plener. Sesja odbyła się nad morzem, w Międzywodziu. Jest tam taki zakątek plaży, gdzie jest niewielu ludzi i Para Młoda czuje się swobodnie podczas sesji zdjęciowej. Z Kasią i Przemkiem poszło gładko, za to Emilka nie lubi zdjęć i chwilę trwało, zanim dała się przekonać do kilku portretów. Pomogły wygłupy i karmienie chlebem mew. A my w tym czasie mogliśmy fotografować. Zobaczcie kilka kadrów z ich ślubu i sesji.

 

  • Ceremonia: Kościół Św. Antoniego w Nowej Soli
  • Dekoracje: Kwiaciarnia Magnolia z Kożuchowa
  • Sesja plenerowa: Międzywodzie