Fotograf Nowa Sól, Fotograf Zielona Góra, Fotograf Głogów Zdjęcia ślubne Nowa Sól Zielona Góra zdjęcia weselne

Galeria

zdjęcia ślubne Nowa Sól

wesele

plener

Zdjęcia ślubne Nowa Sól

Zdjęcia ślubne Nowa Sólz wesela realizowane w plenerze oraz na imprezach. Działamy w rejonach Nowej Soli, Zielonej Górze, Bytom Odrzański, Kożuchów, Głogów, zdjęcia ślubne Nowa Sól, Wschowa, Wolsztyn, Słubice, Gubin, Sulechów, Świebodzinie i okolicach. jak widać zdjęcia ślubne realizujemy na terenie całego województwa lubuskiego oraz części województwa Wielkopolskiego i Dolnośląskiego.

Fotograf ślubny Nowa Sól

Fotograf w Nowej Soli realizujący i specjalizujący się w fotografii ślubnej i weselnej. Zdjęcia z ślubu, zdjęcia z wesela realizowane w sposób profesjonalny. Zdjęcia ślubne Nowa Sól Uwiecznij ten jeden dzień w roku jakim jest Twoje wesele w sposób bezkompromisowy.

Zdjęcia ślubne Nowa Sól

 

Zdjęcia z wesela

Zdjęcia ślubne, zdjęcia z wesela. Fotografia ślubna w Nowej Soli i Zielonej Górze. Zdjęcia realizowane w plenerze i na sali weselnej oraz kościele. Zdjęcia z wesela, zabawy weselnej kościoła w Nowej Soli. Malownicze plenery do fotografii ślubnej okolic Nowej Soli dają nieograniczone możliwości aranżacji zdjęć. Zdjęcia ze ślubów są unikalne i niepowtarzalne pozostaną pamiątką na całe życie. Zdjęcia z wesela muszą być wykonane przez wyspecjalizowany zespół fotografów – nie da się bowiem cofnąć danej chwili tak niepowtarzalnej i wyjątkowej dla młodej pary.Realizujemy nie tylko zdjęcia zdjęcia ślubne Nowa Sól, weselne lecz również filmy z wesel, komunii, chrzcin oraz innych okoliczności.

Tylko u nas każda Młoda Para otrzymuje:

– starannie wyretuszowane zdjęcia w pełnej rozdzielczości;

– galerię internetową;

– pokaz slajdów (teledysk) na DVD (za dodatkową opłatą)
zdjęcia ślubne Nowa Sól
Dodatkowo oferujemy naszym Klientom m.in.:
– zdjęcia 3D (NOWOŚĆ!!!)
– możliwość wydruku wysokiej jakości odbitek już na weselu,
– ekskluzywne obrazy w stylu retro i wiele innych dodatków.

Pracujemy w Warszawie i okolicach, ale na życzenie wykonamy zdjęcia ślubne w dowolnym miejscu w Polsce i za granicą.

Zobacz najpiękniejsze zdjęcia ślubne nowa sól i zapoznaj się z naszym cennikiem.

Wykonujemy także reportaże fotograficzne z chrztów, komunii św, zaręczyn, innych uroczystości i przyjęć okolicznościowych oraz sesje rodzinne, portrety dzieci itp.
zdjęcia ślubne Nowa Sól
UWAGA: Sprawdź NAS przed ślubem!!!
Zapraszamy wszystkie przyszłe MŁODE PARY na spotkanie informacyjne połączone z sesją próbną w profesjonalnym studio fotograficznym zdjęcia ślubne Nowa Sól.

Próbna sesja fotograficzna to dla WAS doskonała próba przed najważniejszym dniem WASZEGO ŻYCIA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomożemy WAM uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

TYLKO U NAS:
1. Otrzymacie niezbędne wskazówki jak doskonale zaprezentować się na ślubie i weselu,
2. Poznacie NAS podczas pracy,
3. Ocenicie NASZE zdjęcia i ich retusz,
4. Otrzymacie od NAS zdjęcia – ZUPEŁNIE BEZPŁATNIE,

zdjęcia ślubne Nowa Sól

© 2008 - 2018 EFKAFOTO Franciszek Kołpaczek
Up