Sesja ślubna Moniki i Arka

  |   Zdjęcia ślubne

Sesja ślubna tej cudownej dwójki odbyła się na Wybrzeżu. Ale po kolei...Ona z Głogowa, On z Gdańska. Poznali się za granicą. Od początku wiedzieliśmy, że to będzie cudowny ślub, niesamowite wesele i odlotowy plener – bo taka właśnie jest ta Para. Już podczas zdjęć w domu dało się zauważyć całą „tablicę Mendelejewa” uczuć. Od „ to się nie uda, nie zdążę, o czymś zapomniałam....” do „już nie mogę się doczekać, kiedy go zobaczę, jak zareaguje...” Pierwsze spojrzenie, to zawsze dla nas zagadka, czy będzie płacz, śmiech, czy może rzucą się sobie w ramiona, a może jednak najpierw muszą się na siebie napatrzeć? My czekamy wówczas gotowi, z aparatami przy oku, żeby nie stracić okazji do sfotografowania tych cennych chwil.

Ceremonia odbyła się w Kolegiacie Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Głogowie i możemy powiedzieć ze stuprocentową pewnością, że to ta świątynia zachwyciła nas w tym roku najbardziej. Niezwykle wymagający fotograficznie kościół, jednak wysiłki w dobrym jego sfotografowaniu się opłaciły.

Wesele odbyło się na Sali Bankietowej u Dula w Głogowie. Sala sama w sobie jest przepiękna, jasna, dyskretnie dekorowana światłem, co dla fotografa ma ogromne znaczenie. Zdjęcia robiły się same, czas płynął jak szalony. W międzyczasie Młodzi poprosili o kilka zdjęć rodzinnych i z druhnami. Dziewczyny miały jednakowe sukienki i wyglądały w nich obłędnie!!!

Młodzi, ku naszej wielkiej radości, wymarzyli sobie sesję plenerową w Gdańsku. Uwielbiamy zdjęcia w nowych miejscach, a Monice i Arkowi pomysłów nie brakowało. Park Oliwski, molo w Gdyni, ruiny opuszczonego sanatorium z widokiem na morze, klif – zapewnili nam tyle atrakcyjnych miejscówek do zdjęć, że ledwo nam czasu starczyło. Kończyliśmy już sesję, gdy Monika niefortunnie zgubiła zaręczynowy pierścionek na plaży. Bezskutecznie szukaliśmy go do wieczora, nie myśląc już o zdjęciach, w końcu Arek poprosił o pomoc firmę z wykrywaczami metali i NIC!!! Stracony!!! Jakie było nasze zdziwienie, gdy kilka dni później pierścionek się odnalazł!!! W morzu!!! Panowie z wykrywaczami nie dali za wygraną i szukali go do skutku. No i sami widzicie, że praca fotografa jest pełna przygód i nieoczekiwanych zwrotów akcji :)

 

  • Ceremonia: Kolegiata Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Głogowie
  • Wesele: Sala Bankietowa u Dula w Głogowie
  • Film: Zaczek Films z Nowej Soli
  • Oprawa muzyczna: Zespół Love Song
  • Sesja plenerowa: Gdańsk, Gdynia