Ślub i wesele Olgi i Dawida

  |   Zdjęcia ślubne

Ślub i wesele dwa tygodnie wcześniej (a także 4 miesiące wcześniej) fotografowaliśmy dokładnie w tych samych miejscach: ceremonię ślubną w kościele p.w. Matki Bożej Gromnicznej w Kożuchowie, a przyjęcie weselne w Zagrodzie Biesiadnej w Szprotawie. Zdjęcia z przygotowań wszystkich trzech Par również były w tej samej miejscowości nieopodal Nowej Soli. Okazało się, że Olga i Dawid polecili nas Uli i Maćkowi, a jeszcze wcześniej Ania i Tomek z majowego ślubu polecili nas Oldze i Dawidowi. I tak to właśnie działa, najwięcej klientów na zdjęcia ślubne mamy z poleceń i bardzo to sobie cenimy. Jest nam niezmiernie miło, że możemy być z Wami w najpiękniejszym dniu Waszego życia. Poza tym jakoś tak się dzieje, że trafiamy na same piękne Panny Młode i samych przystojnych Panów Młodych, z którymi zdjęcia to czysta przyjemność.

Tak też było z Olgą i Dawidem – olśniewająca Para przyciągała wzrok wszystkich zgromadzonych gości podczas ceremonii ślubnej. Tuż przed wejściem na salę weselną postanowiliśmy zrobić zdjęcie grupowe wszystkich zgromadzonych gości w przepięknym otoczeniu Zagrody Biesiadnej.

Olga i Dawid zdecydowali się na sesję ślubną w górach, w okolicach Szklarskiej Poręby. Znaleźliśmy kilka uroczych zakątków między skałami, gdzie nie trzeba było się wspinać, a mimo to mieliśmy piękne widoki do fotografowania. Sesja nie trwała zbyt długo, listopadowe przymrozki nie były dla nas łaskawe. Ale sami zobaczcie, co udało nam się zatrzymać w kadrze.

 

  • Ceremonia: Kościół p.w. Matki Bożej Gromnicznej w Kożuchowie
  • Wesele: Zagroda Biesiadna w Szprotawie
  • Film: Zaczek Films z Nowej Soli
  • Oprawa muzyczna: Zespół Metrum