Ślub plenerowy Doroty i Bena

  |   Zdjęcia ślubne

Ślub plenerowy Doroty i Bena odbył się w malowniczej Starej Owczarni w okolicach Żar i Żagania. Para polsko - angielska, od początku do końca uśmiechnięci  i weseli, nie widać było po nich żadnego stresu, czy napięcia. Niesamowite wrażenie zrobiła na nas nietypowa suknia ślubna Doroty. Cudo, to mało powiedziane. Panna Młoda wyglądała w niej oszałamiająco!!!

Uwielbiamy zdjęcia plenerowe, od razu poczuliśmy „to coś” i chęć uwiecznienia na fotkach wszystkiego!!! Poważnie! Uwielbiamy fotografować moment, gdy ojciec „oddaje” córkę w ręce innego mężczyzny, który kocha ją równie mocno. Przysięga, obrączki, zdjęcie za zdjęciem, aż powstaje opowieść malowana fotografiami.

Z malowniczego ogrodu idziemy tuż obok, do sali weselnej. Pierwszy taniec, zabawa, polsko - angielscy goście szybko się integrują i jest boskoooo. Udało nam się złapać kilka fajnych klatek z tych momentów.

Plener fotografujemy w malowniczym Parku Mużakowskim. Można tam spotkać wiele par młodych i wielu fotografów, ale jest tam tyle niesamowitych zakątków, że za każdym razem odkrywamy coś nowego. Młodzi się przytulają, a my to wszystko dokumentujemy i za każdym razem w takiej chwili przychodzi nam na myśl, jak cudowną mamy pracę. Pracujemy tylko ze szczęśliwymi ludźmi.

 

  • Ceremonia i wesele: Stara Owczarnia Żary
  • Sesja plenerowa: Park Mużakowski